Protože chceme trávit víkendy v přírodě, rozhodli jsme se koupit pozemek a postavit na něm chatu. Vzhledem k tomu, že upřednostňujeme přírodní materiály, zvolili jsme dřevostavbu. Hledali jsme někoho, kdo nabízí individuální řešení a ne unifikovanou stavbu z katalogu. Zaujaly nás stránky p. Škvora. Výběr firmy byl pro nás krok do neznáma, protože dnes a denně čteme plno příběhů o nesolidních stavebních firmách. Již první setkání s p. Škvorem nás přesvědčilo o tom, že jsme se rozhodli správně. Setkání probíhalo v příjemném duchu a p. Škvor kladl mnoho otázek, aby si udělal představu o našem přání.

Následovala mail. korespondence, na jejímž základě nám p. Škvor představil studii naší budoucí chaty. Musíme uznat, že nás nadchlo a ohromilo, jak dokázal přesně vystihnout naší představu a splnit naše požadavky. 3D studie byla pro nás přínosná, protože jsme měli možnost vidět, jak bude chata vypadat zevnitř i zvenku. Po vyřízení nezbytných administrativních kroků jsme se přesunuli do fáze realizace samotné stavby. Od p. Škvora jsme obdrželi i výkresovou dokumentaci, která nám poskytla přesný pohled na konstrukční složení chaty. Samotná stavba probíhá bez problémů ve velmi vysokém tempu, obdivujeme přesnost a preciznost.

U p. Škvora oceňujeme výstižnou a srozumitelnou komunikaci, pečlivost, spolehlivost, kladení velkého důrazu na harmonii s přírodou a její co nejmenší zatěžování a osobní přístup.

“Úplně nás dostalo”, když nám dovezl kalifornské žížaly, protože si všiml, že máme obrovskou hromadu kompostu.

Dibovi

14-10-084